Vytvoření a výroba www stránek

 
 

Www stránky

Úvodní strana  /  Www stránky

 

Www stránky neboli web prezentace je v současné době nejdůležitějším prvkem propagace a zviditelnění každé firmy. Www prezentace by měla být snadno vyhledatelná, pravidelně aktualizovaná a graficky přitažlivá. Naše dlouholeté zkušenosti nám takové www stránky umožňují vytvářet, navíc za rozumnou cenu. Námi vytvořené webové stránky jsou vytvořené podle HTML, CSS a SEO standardů. Www stránky optimalizujeme pro 5 nejrozšířenějších prohlížečů.

Www stránky jsou jako váš obchodní zástupce, který nikdy nespí. Kvalitní www stránky musí být přehledné a pro návštěvníka snadno použitelné. Proto každý projekt musí začít stanovením cílů a analýzou potřeb klienta. Při realizaci maximálně využíváme našich znalostí, aby výsledný produkt byl vaší konkurenční výhodou.

O vytvoření www stránek se postaráme od návrhu grafiky, přes návrh a nasazení na vlastní redakční systému, který Vám umožní snadnou správu a aktualizaci webu. Tím ale práce nekončí. Jednou z nejdůležitějších částí je SEO optimalizace www stránek pro vyhledávače, tak aby Vás klienti snadno našli. Tvorba www stránek trvá podle rozsáhlosti projektu zpravidla od 2 týdnů do 6 týdnů. Doba realizace z velké části závisí na spolupráci klienta a na rozsahu projektu.

Prohlédněte si vybrané reference na www stránky a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 
Reference
 

Proč právě my?

Marketingová analýza - aby byl celý projekt co nejúspěšnější začínáme marketingovou analýzou. Bez znalosti Vaší konkurence a chování zákazníků daného trhu nelze v rozsáhlé nabídce na Internetu obstát.

Grafický návrh - dále zpracujeme grafický návrh. Design je to co tvoří přitažlivost webových stránek na první pohled. Snažíme se tedy nejdříve poznat Vaše zákazníky a pomocí designu jim nabídnout to co hledají. Dobrý dojem z prezentace pravděpodobně ovlivní jejich nákupní rozhodnutí.

Šablona www stránek - pak nastává vytvoření šablony webu, někdy označované termínem (na)kódování webu. To v praxi znamená převedení grafického návrhu na jednotlivé HTML a CSS soubory. Z grafických podkladů tedy vytvoříme kód srozumitelný internetovým prohlížečům.

Programování webu - je-li požadáván dynamický web pokračujeme v programovaní www stránek pomocí ASP.NET. Některé weby potřebují rozsáhlou administraci pro úpravu obsahu (CMS), jiné propojení s databází MS SQL.

Tvorba obsahu www stránek - konečná fáze tvorba obsahu www stránek. Obsah je bod číslo jedna z hlediska internetového marketingu. Obsah je to, proč uživatelé navštěvují Vaše stránky a také proč Vás vyhledávače naleznou. Proto je důležité mít připravené vlastní unikátní texty.

Hosting www stránek - Vaše www stránky musí být fyzicky umístěné na internetovém serveru, aby byly kdykoliv přístupné z jakéhokoliv místa na světě. Kvalitní hosting je důležitý také z hlediska dostupnosti, servisu a dalších datových služeb. Proto umisťujeme naše www stránky a aplikace ke společnosti ASPONE, která nabízí prvotřídní servis.

Zákaznický servis - průběžný zákaznický servis, následná péče o klienta a 100% uživatelská podpora. To je to co dnešní klienti požadují a my jsme schopni tento servis v plné míře nabídnout.

 

Výhody námi vytvořených www stránek


 • profesionální vzhled www stránek
 • moderní grafické provedení
 • umístění na výkonných serverech
 • dostupnost více než 99,9%
 • následná péče a 100% zákaznická podpora
 • neustálý vývoj systémů
 • automatická optimalizace pro vyhledávače
 • možnost aktualizací 24/7
 • WYSIWYG (vizuální) editace obsahu stránek
 • nahrávání souborů
 • kontaktní formuláře
 • hezké URL stránek
 

REFERENCE

Prohlédněte si vybrané reference na www stránky a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz. Námi vytvořené webové stránky jsou vytvořené podle HTML, CSS a SEO standardů. Www stránky optimalizujeme pro 5 nejrozšířenějších prohlížečů.

 

 

 
V Zahradách 448
251 63 Strančice
+420 605 566 999
info@maxdesign.cz
MaxDesign
© 2001-2015