Služby v oblasti internetu, www, eshopy, tvorba www aplikací

 
 

Služby

Úvodní strana  /  Služby

 

Firma MaxDesign se zabývá grafickým návrhem, tvorbou a správou internetových prezentací a www aplikací. Při tvorbě www stránek využíváme technologie ASP.NET, ASP, CSS, DHTML, AJAX, FLASH, MS SQL a Sybase Sql Anywhere. Dále nabízíme animaci obrázků, výrobu reklamních bannerů, virtuální obchodní dům, eshop OnLineShop a registraci domén. Cenové relace jsou individuální, vždy je nutná konzultace se zákazníkem.

 

Internetový obchod - OnLineShop

Pro další prezentaci a prodej Vašeho zboží přes internet je možné použít virtuální obchodní dům OnLineShop. Aplikace využívá technologii ASP.NET a AJAX.
Prohlédnout a vyzkoušet testovací verzi eshopu OnLineShop můžete zde. Katalog zboží na internetu je roztříděn do jednotlivých skupin zboží, dle Vašeho uvážení. Třídění podle značek (výrobců) je samozřejmostí.
Vyhledávání zboží v katalogu usnadňuje našeptávač položek. Každá karta zboží obsahuje standardní údaje - název, artikl, EAN, výrobce, záruku, balení, popisy, obrázky, videa atd.

Ke zboží můžete připojit další soubory jako jsou návody, prohlášení o shodě nebo montážní postupy. Nechybí samozřejmě doporučené příslušenství a také diskuze a recenze k výrobkům.
Každé zboží má 9 cenových hladin D1-D9, které snadno využijete pro rozděleni zákazníků do 9 cenových (dealerských) kategorií.

Kromě těchto 9-ti základních cenových kategorií můžete tvořit individální cenu pro každou položku, skupinu zboží nebo konkrétního zákazníka. K diposzici jsou také funkce pro použití slevových kupónů a dárků.
Systém umožňuje nakupovat v cizích měnách dle Vámi zadaného kurzu. Průběh plnění objednávky může zákazník samozřejmě přes internet sledovat. Na objednávce je kromě zboží také detailní rozpis DPH, případná sleva a celková částka.

Veškeré opravy v ceníku, změny obrázků u zboží, popisků, potvrzení objednávky, splnění objednávky nebo pohyb ve skladu se přenáší automaticky pomocí replikací na internet do eshopu. Veškeré změny dat se provádí pouze na jednom místě (lokální PC), tím minimalizujeme možnost vzniku chyb.

Eshop podporuje také online platby PayPal, GpWebPay a GoPay. OnLineShop je možné provozovat v české, anglické nebo německé verzi. K systému patří také administrátorská část, kde je možné systém nastavit dle Vašich požadavků.

Prohlédněte si vybrané reference na eshopy a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 

Tvorba www stránek

Www prezentace je v současné době nejdůležitějším prvkem propagace a zviditelnění každé firmy. Www stránky by měly být snadno vyhledatelné, pravidelně aktualizované a graficky přitažlivé. Naše dlouholeté zkušenosti nám takové www stránky umožňují vytvářet, navíc za rozumnou cenu. Námi vytvořené webové stránky jsou vytvořené podle HTML, CSS a SEO standardů.
Www stránky optimalizujeme pro 5 nejrozšířenejších prohlížečů.

Prohlédněte si vybrané reference na www stránky a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 

 

 
V Zahradách 448
251 63 Strančice
+420 605 566 999
info@maxdesign.cz
MaxDesign
© 2001-2015