OnLineShop internetový eshop propojený na ekonomický software ABF3

 
 

OnLineShop internetový eshop

Úvodní strana  /  Eshop

 

Internetový eshop OnLineShop je prodejní portál postavený na architektuře ASP.NET a MS SQL. Systém je jednoduchý na ovládání, nastavení a administrraci, ale zároveň nabízí bohaté funkcionality.
Prohlédnout a vyzkoušet testovací verzi eshopu OnLineShop můžete zde. Zboží je roztříděno do jednotlivých kategorií, dle Vašeho uvážení. Každá kategorie může další 3 úrovně. Třídění podle značek (výrobců) je samozřejmostí. Vyhledávání zboží v katalogu usnadňuje našeptávač. Každá karta zboží obsahuje standardní údaje - název, artikl, EAN, výrobce, záruku, balení, popisy, obrázky, videa atd.

Ke zboží můžete připojit další soubory jako jsou návody, prohlášení o shodě nebo montážní postupy. Nechybí samozřejmě doporučené příslušenství a také diskuze a recenze k výrobkům.
Zboží může mít až 9 cenových hladin D1-D9, které snadno využijete pro rozděleni zákazníků do 9 cenových (dealerských) kategorií.

Kromě těchto 9-ti základních cenových kategorií můžete tvořit individální cenu pro každou položku, skupinu zboží nebo konkrétního zákazníka. K diposzici jsou také funkce pro použití slevových kupónů a dárků.
Systém umožňuje nakupovat v cizích měnách dle Vámi zadaného kurzu. Průběh plnění objednávky může zákazník samozřejmě přes internet sledovat. Na objednávce je kromě zboží také detailní rozpis DPH, případná sleva a celková částka.

Veškeré opravy v ceníku, změny obrázků u zboží, popisků, potvrzení objednávky, splnění objednávky nebo pohyb ve skladu se přenáší automaticky pomocí replikací na internet do eshopu. Veškeré změny dat se provádí pouze na jednom místě (lokální PC), tím minimalizujeme možnost vzniku chyb.

Eshop podporuje také online platby PayPal, GpWebPay a GoPay. OnLineShop je možné provozovat v české, anglické nebo německé verzi. K systému patří také administrátorská část, kde je možné systém nastavit dle Vašich požadavků.

Prohlédněte si vybrané reference na eshopy a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 
Reference
 

Z používání OnLineShopu vás určitě nerozbolí hlava. Naším cílem je jednoduchost ovládání celého systému přizachování bohaté funkcionality. Eshop běží na spolehlivé ASP.NET technologii a výkonných serverech ASPONE (Clusterového řešení pod operačním systémem Windows Server 2012 R2) a dokáže tak zvládnout jednorázový nápor i dlouhodobou vysokou návštěvnost. Toto vyspělé řešení poskytuje redundantní běh služeb, zajišťující vysokou dostupnost až 99,99% a výkon, který se pozitivně projeví na rychlosti zákaznických webů a aplikací.

 

Proč právě my?

Marketingová analýza - aby byl celý projekt co nejúspěšnější začínáme marketingovou analýzou. Bez znalosti Vaší konkurence a chování zákazníků daného trhu nelze v rozsáhlé nabídce na Internetu obstát.

Grafický návrh - dále zpracujeme grafický návrh. Design je to co tvoří přitažlivost webových stránek na první pohled. Snažíme se tedy nejdříve poznat Vaše zákazníky a pomocí designu jim nabídnout to co hledají. Dobrý dojem z prezentace pravděpodobně ovlivní jejich nákupní rozhodnutí.

Bohatá funkcionalita - OnLineShop má pokročilý redakční systém pro snadné a pohodlné nastavení, ovládání a práci se systémem. Počítá se všemi možnými situacemi, které budete chtít na internetu vyřešit. S námi se nemusíte bát, že Váš eshop usne na vavřínech. OnLineShop se neustále vyvíjí a aktualizuje. Doplňují se nové funkce, které navazují na nejnovější trendy v oblasti internetu a vývoje technologií.

Zákaznický servis - průběžný zákaznický servis, následná péče o klienta a 100% uživatelská podpora. To je to co dnešní klienti požadují a my jsme schopni tento servis v plné míře nabídnout.

 

Pěkné (přátelské) URL

 
V eshopu používáme tzv. pěkné adresy. Vytváření URL bez zbytečných otazníků, číselných identifikátorů, teček a dalších speciálních znaků bylo nutné především kvůli vyhledávačům ale také kvůli klientům. Dalším důvodem je podstrčit vyhledávači URL s co největším množstvím důležitých hesel, a tím pádem si vylepšit pozici v SEO.
 
 

Reklamní banner - slider

 
Reklamní banner slouží pro upoutání pozornosti zákazníka na vybrané zboží, skupinu zboží nebo akci. Jednotlivé reklamní bannery se střídají pomocí slideru na úvodní stránce eshopu a jsou směrovány na konkrétní cíl. V systému jsou celkem 3 reklamní místa.
 
 

Inteligentní našeptávač

 
Našeptávač slouží k napovídání položek, které se vyskytují v systému, zatímco píšete znaky do vyhledávacího pole. Při napovídání nabízí nejprve nabízí skupiny zboží a pak položky. Napovídání usnadní fakt, že do vyhledávacího pole můžete psát text bez diakrity.
 
 

Zprávy pro klienty

 
Úvodní zprávy s dalším odkazem na detail zprávy nebo na jiné místo webu slouží jako užitečné informace pro klienty. Zprávy mají s časové nastavení platnosti, můžete si je tedy připravit dopředu.
 
 

3 možnosti zobrazení

 
Klient má možnost si přepínat obrazovku s přehledem zboží ve 3 režimech. Tabulka (nejpoužívanější) poskytuje rychlý přehled všech důležitých informací o produktu, Seznam nabízí ještě detailnější informace doplněné o další popisky a Přehled lze použít pro velmi rychlé nákupy zboží, když vím co chci.
 
 

Akce zboží a nejprodávanější položky

 
Zboží z různých kategorií můžeme umisťovat do námi vytvořených prodejních akcí. Na tyto akce se pak aplikují například speciální ceny, nebo slouží jako novinky či výprodej. Akce u každého zboží může mít i svou vlastní časovou platnost. Po skončení platnosti se cena zboží nastaví zpět na původní hodnotu. Zákazník samozřejmě může sledovat také neprodávanější položky.
 
 

Doporučené položky ke zboží

 
Ke zboží můžete přiřadit tzv. doporučené položky, na které chcete zákazníky upozornit pro jejich další nákup. Počet položek není omezen a mohou také využívat všech 9 cenových hladin jako ostatní zboží. Detail zboží je řešený formou záložek, takže u každé položky hned vidíte další vlastnosti jako Technické parametry, Další obrázky a Videa.
 
 

Video, fotogalerie a další dokumenty

 
Pro další detailní informace o zboží lze připojit k produktům 2 videa, dalších 15 fotografií a 4 PDF dokumenty. Pro zvýraznění určitých vlastností zboží, můžete použít 5 ikon, které se vloží do rohu hlavního obrázku a informují tak klienta na první pohled.
 
 

Recenze, diskuze a hodnocení zboží

 
Každý zákazník má možnost se ke zboží vyjádřit v diskuzi nebo recenzi. Na příspěvky můžete reagovat. Diskuze nebo recenze může zásadně ovlivnit zákazníka při rozhodování nákupu. K dispozici je také samostaný modul hodnocení zboží známkou 1 - 5.
 
 

Výrobce a třídění zboží podle značek

 
Když u zboží vyplníme výrobce, systém bude automaticky rozdělovat zboží také podle značek (Adidas, Nike atd...) To výrazně pomáhá v orienatci zákazníků při nákupu. Velkou výhodou je možnost zařazení jednoho zboží do více kategorií. Samozřejmostí je třídění, filtrování položek a zobrazení zboží které je na skladě.
 
 

Facebook

 
Také je možné propojení eshopu s Facebbokem. V detailu zboží jsou umístěna tlačítka Sdílet a Líbí se mi. Zboží se tak jedním kliknutím promítá Facebook.
 
 

Hlídací pes

 
Po aktivaci funkce informuje zákazníky o dostupnosti zboží nebo změně ceny. Informaci o změně dostává klient emailem.
 
 

Slevové kupóny

 
Slevové kupóny mohou být v procentech nebo částkou Kč. U kupónů lze nastavit počet jejich použití a také dobu platnosti. Používání slevových kupónů výrazně motivuje zákazníky k dalšímu nákupu právě ve Vašem eshopu.
 
 

Dárek zdarma, Akce X+1 a hlídání limitu dopravy

 
Můžete nastavit limity pro Dárek nebo Dopravu zdarma a aktivovat funkci, která upozorní klienta jaká částka mu ještě schází pro dosažení podmínky. Při splnění limitu eshop přidá k objednávce zmíněný Dárek zdarma nebo klient získá výhodu Dopravy zdarma pro celou objednávku. Pro Akci X+1 platí stejný princip jako pro Dárek zdarma. Klient je upozorněn na možnost získání 1 ks zdarma při nákupu X položek. Dárek je automaticky vložen do objednávky.
 
 

Heureka

 
Eshop je připraven na propojení s portálem Heureka a aktivaci funkcí Měření konverzí - úspěšnosti v nákupu, Ověřeno zákazníky - jejich spokojenost s eshopem a Garance nákupu - známka spolehlivého eshopu.
 
 

Google e-commerce a Analytics

 
Eshop je připraven na propojení s Google e-commerce a Google Analytics, kde získáte detailní přehledy u toku zákazníků, prodejích zboží a úspěšnosti Vašich prodejních kampaní.
 
 

Smartsupp - live chat na eshopu

 
Eshop je připraven na propojení s aplikací Smartsupp - live chat, který vám umožňuje komunikovat s návštěvníky vašeho eshopu v reálném čase. Zvýší Vám počet objednávek, protože návštěvníci, kteří chatují, nakoupí až 5x častěji.
 
 

XML feed

 
Aby mohlo dojít k propojení eshopu se srovnavači cen jako je Heureka nebo Zbozi.cz je připraven validní XML feed, který obsahuje potřebná data. Jen tak budou produkty z Vašeho eshopu k nalazení v přehledech těchto portálů.
 
 

Zásilkovna

 
Jako další efektivní a hlavně levný způsob dopravy zboží k Vašim zákazníkům je připraven modul na propojení se službou Zásilkovna. Ta zajišťuje levnou dopravu do 24 hodin po ČR a SR.
 
 

Cofidis

 
Možnost nákupu zboží na splátky nebo úvěr pro klienty eshopu zajišťuje propojení s úvěrovou společností Cofidis. Během nákupu si můžete zjistit výši splátek přes kalkulačku. Po dokončení objednávky jen vyplníte formulář a zboží si můžete vyzvednout. Nákupy na úvěr jsou možné již od 3.000 Kč.možné
 
 

Online platební metody

 
Nabídněte pohodlí a hlavně okamžité řešení nákupu Vašim klientům pomocí online plateb. Tato možnost velice často rozhoduje o realizaci nákupu. Vždyť čas jsou peníze. Platby jsou provedeny na pár kliknutí. Eshop lze propojit s platební bránou GoPay, GpWebPay nebo PayPal.
 
 

Administrace

 
Administrace OnLineShopu funguje v jakémkoliv prohlížeči, můžete tedy stránky upravovat odkudkoliv na internetu. V administraci můžete sledovat průběhy objednávek, zákaznické účty, akce, slevové kupóny no zktrátka vše co je potřeba. Veškerá editace obsahu stránek se provádí pomocí WYSIWYG (vizuální) editoru. Ovládání a nastavení je velice jednoduché a přátelské a zvládne ho bez problémů každý uživatel.
 
 

Propojení na ekonomický software ABF3

 
Propojení na ekonomický software ABF3 získáváte silný prodejní nástroj na internetu. Objednávky se replikují přímo do lokákního PC, kde jedním kliknutím vystaváte dodací list, fakturu a i balíkovou průvodku. Pomocí SMS zprávy můžete informovat zákazníky o odeslání zboží.
 
 

 

 
V Zahradách 448
251 63 Strančice
+420 605 566 999
info@maxdesign.cz
MaxDesign
© 2001-2015