Ekonomický software ABF3

 
 

Ekonomický software ABF3

Úvodní strana  /  Ekonomický software ABF3

 

ABF3 je ekonomický software určený především pro zpracování obchodní agendy firmy, řízení skladů, řízení jednodušší výroby, evidenci nabídek a objednávek, fakturace a pokladny. Zajišťujeme i propojení našeho systému na registrační pokladny TEC, SHARP, FUJI, SANYO, UNIWELL, které se používají především v restauracích a obchodech s potravinami.

Software ABF3 je založen na architektuře client/server. Systém lze možno použít jak v jednouživatelské tak i v síťové verzi. Umožňuje přenosy dat (replikace) mezi centrálou a pobočkami. Přenosy využívají SMTP (Internet), telefonické připojení sítě (modem) nebo přímé propojení počítačů sítí, popřípadě kabelem. ABF3 zahrnuje jednoduché účetnictví a umožňuje přenosy dat do podvojného účetnictví. Systém ABF3 může být přímo propojen na internetový obchod OnLineShop, který je koncipován jako další volitelný modul.

Předností software ABF3 je možnost okamžitého přizpůsobení specifickým potřebám zákazníka, špičkové grafické výstupy dokumentů, možnost tisknout doklady v českém, anglickém nebo německém jazyce. Systém je díky serveru Sybase SQL Anywhere velmi rychlý, robustní a spolehlivý s malými nároky na hardware.

Celý systém se skládá z jednotlivých modulů, které jsou spolu vzájemně provázány, ale je možné je použít i samostatně. Při rozvoji firmy lze dokupovat další moduly podle potřeby.

Prohlédněte si vybrané reference na projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 

SKLAD

Evidence zboží na několika skladech, pořizování všech skladových dokladů, přehledů zboží (příjem, výdej, převod) a podkladů pro inventarizaci. Blokování zboží pro zákazníky. Sledování minimálních zásob a jejich objednání do maximální zásoby. Dealerské kategorie cen. Řízení výroby, Receptury - automatické odepisování surovin nebo materiálu a speciální nastavení pro barvy a laky, restaurace, autoservisy, pneuservisy, hotely a ordinace. Odepisování zboží i přes připojenou elektronickou pokladnu, nebo počítačovou pokladnu.

 

POČÍTAČOVÁ POKLADNA

Maloobchodní pultový prodej zboží přímo ze skladu (odepisování zboží). Vyhledávání zboží podle artiklu, barcode, názvu a ceny. Možnost prodeje za dealerské ceny nebo zadání slevy. Prodej na zákaznické karty. Možné použití dotykové obrazovky. Tisk daňového dokladu, potvrzení o blokovaní zboží.

 

FAKTURY VYDANÉ

Vystavování faktur (tuzemské, zálohové, zahraniční, penalizační) a dobropisů z ceníku, dodacích listů, nabídek, ručně, v Kč i v cizích měnách. Sledování nezaplacených faktur a částečných úhrad.

 

FAKTURY PŘIJATÉ

Zakládání faktur režijních a zbožových, od plátců a neplátců DPH, zahraničních, JCD, dobropisů. Sledování plateb a odpočtu DPH. Tisk příkazů k úhradě. Propojení na internetbanking.

 

POKLADNÍ KNIHA

Kniha příjmových a výdajových pokladních dokladů. Tvorba dokladů ručně, také z faktur vydaných i přijatých a z dodacích listů. Evidence DPH. Možnost evidence několika pokladních knih, a to i v různých měnách.

 

OBJEDNÁVKY

Z minimálních zásob, z nabídek nebo z ceníku s možností automatického roztřídění podle dodavatelů. Vytváření objednávek i pomocí souboru načteného z externího zařízení, např. programovatelného terminálu a smínače čárového kódu CipherLab CPT711.

 

NABÍDKY

Evidence nabízeného zboží a služeb pro zákazníky. Blokování zboží na skladě. Kontrola plnění nabídek přes dodací listy. Návaznost na objednávky.

 

ADRESÁŘ FIREM

Evidence dodavatelů a odběratelů, tisk obálek, štítků a různých přehledů podle řady marketingových kritérií - např. přehledy obchodních odběrů za různá období, přehledy neplatičů apod.

 

PENĚŽNÍ DENÍK

Hlavní kniha jednoduchého účetnictví. Přímá návaznost na zaplacené faktury a pokladní doklady. Možnost ručního účtování. Tisk deníku a přehledů jednotlivých účtů.

 

INTERNETOVÝ OBCHOD - OnLineShop

Prodejní modul - eshop umožňuje prezentovat zboží nebo služby z ceníku firmy přímo na internetu. OnLineShop pracuje se slevovými kupóny, hlídá limity pro dopravu a dárky zdarma, dovoluje zakládat časově omezené cenově zvýhodněné akce. Eshop přijímá objednávky od registrovaných i neregistrovaných zákazníků. Platby lze provádět také pomocí online plateb jako GpWebPay, PayPal nebo GoPay.

Veškeré opravy v ceníku, změny obrázků u zboží, popisků, potvrzení objednávky, splnění objednávky nebo pohyb ve skladu se přenáší automaticky pomocí replikací na internet do eshopu. Veškeré změny dat se provádí pouze na jednom místě (lokální PC), tím minimalizujeme možnost vzniku chyb.

Prohlédněte si vybrané reference na eshopy a projekty našich zákazníků, pro které dlouhodobě zajišťujeme jejich provoz.

 

 

 
V Zahradách 448
251 63 Strančice
+420 605 566 999
info@maxdesign.cz
MaxDesign
© 2001-2015